Haber ve Duyurular

  • Ana Sayfa
  • Haber ve Duyurular
  • Moda Bademli Basın Bülteni
Moda Bademli Basın Bülteni

Bu Şehrin Bir Modası Var

Moda Bademli, Ömer Kumova İnşaat’tan Bursa’ya değer katacak yepyeni bir proje. İnşaat alanı tek tek ağaçların özenle sökülüp, taşınmasıyla oluşturuldu. Böylece Moda Bademli, gelecek ev sahiplerini şimdiden bir ormanın parçası haline getirdi.
Yayıldığı alanla Bademli’nin bugüne kadar ki en büyük projesi olacak olan Moda Bademli, farklı konut yapıları, sosyal ve kültürel alanları, açık-kapalı havuzların yanı sıra basketbol ile futbol sahalarını barındıran spor tesisleriyle doğanın ve huzurun yanı başına konumlanmış bir mini şehir konseptine sahip.
Denizin esintisini, ağaçların hışırtısını, güneşin ışıltısını her an hissedeceğiniz Moda Bademli, şehrin değerini her geçen gün artıran merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Bu açıdan hayata dair her şey Moda Bademli sakinlerinin her an elinin altında olacak.

 

Moda Bademli’ye Genel Bakış

Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen Moda Bademli projesi 157 konut ve 19 adet villadan meydana geliyor. Projedeki bloklar 3 katlı olarak inşa ediliyor. 3+1 daireler 195 metrekare, 4+1 daireler 250 metrekare, 5+1 dubleksler 380 ila 480 metrekare büyüklüğe sahip. 1 dönüm araziye sahip olan villaların ise özel yüzme havuzu ve 4 araçlık park alanı bulunuyor. 

 

Moda Bademli’de Neler Var

Her Daireye 2 Kapalı Otopark, Villalara 4 Kapalı Otopark, 24 Saat Güvenlik, Kapalı Yüzme Havuzu, Futbol ve Basketbol Sahaları, Açık Yüzme Havuzları, Kapalı Spor Salonları, 0-6 Yaş Çocuk Oyun Odası, Çocuk Oyun Parkları, Özel Peyzaj, Profesyonel Yönetim, Resepsiyon, Fitness Salonu, Soyunma Odaları, Saunalar, Revir, Jeneratör, 600 Ton Su Deposu.

Haber ve Duyurular

SOHO Kitchen ve GAGGENAU Bursa'nın En Büyük Mutfak Showroom'unda!

İnşaat sektörünün dinamik, deneyimli ve öncü kuruluşlarından Ömer Kumova İnşaat'ın bünyesinde 2015 yılında kurulan Soho Kitchen Studio ...
  • 08-09-2017

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi. ...
  • 24-08-2018

Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı

Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı ...
  • 02-09-2015