Yönetim Kurulu Başkanımız

Yönetim Kurulu Başkanımız

İnşaat sektöründe yer alan bir ailenin 3’üncü jenerasyonu olarak Ömer Kumova İnşaat’ı kurduğumuzda; hedeflerimizi hep yüksek tutmaya karar vermiştik. Vizyonu ve misyonu  güçlü, müşteri odaklı hareket eden, kaliteyi ve güveni önemseyen ve adımlarını buna göre atan, çevreye saygılı ve değer yaratan yapılar üretmeye özen gösteren bir yönetim şeklini geçmişten bugüne uygulamaya çalıştık. Kendi jenerasyonumuzda son 20 yılda hayata geçirmiş olduğumuz 44 farklı proje ile tecrübemizi, bilgi birikimimizi ve vizyonumuzu sürekli geliştirmeye gayret ettik, etmeye de devam ediyoruz. Her yeni yaptığımız projede; almış olduğumuz danışmanlıkların bizlere kazandırdığı birikimlerle, bir önceki projemizin üzerine koymaya, ülke ekonomisine güzellik ve kalite sunmaya çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Ömer Kumova İnşaat firmamızın her zaman gurur duyacağımız bir marka olması ve bu markaya güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunabilmemiz, yaşamlarına güzellik ve mutluluk katabilmemiz bizler için bu yolculukta en yüksek önemi taşıyan husus olmaya devam edecektir. Her zaman savunduğumuz açıklık, dürüstlük ve ileri görüşlülük gibi ilkeleri de bu yaklaşıma ekleyerek, Ömer Kumova İnşaat bünyesindeki işletmelerin ve görev alan tüm arkadaşlarımızın benimsediği bir felsefe oluşturduk.

 

Ömer Kumova İnşaat olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalara ‘ilk ve en farklı’ olma arzusuyla başladık. Bu hedefimize ulaşarak, Bursa ve Bodrum merkezli pek çok önemli ve yenilikçi projeyi müşterilerimizin beğenisine sunduk. İş dünyasında hayal olarak görülen çalışmaları birer birer hayata geçirdik, inşaat sektörünün önde gelen markaları arasında yer aldık. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek, sektördeki trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken uzun yıllardır birlikte çalıştığımız taşeronlarımızla ve alt şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik. Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyorum ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı oldu.

 

Eğer ortada bir başarı varsa; bu başarı sadece bizim değil; şirket çalışanlarımızla, paydaşlarımızla hepimizin başarısıdır…

 

Ömer Kumova

Ömer Kumova İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

Kumova Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı