Haber ve Duyurular

  • Ana Sayfa
  • Haber ve Duyurular
  • Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı
Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı

Kısaca şirketinizi tanımlayabilir misiniz?

İnşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve öncü kuruluşlarından biri olarak, 1987 yılından bu yana pek çok konut projesine imza attık. Binlerce aileyi ev sahibi yapmanın yanında birçok fabrika ve iş merkezini proje aşamasından itibaren yöneterek hayata geçiren öncü bir firmayız.

Günümüzde geldiğimiz noktada modern tasarım değerlerini, birinci sınıf yapı malzemesi ile buluşturarak en zorlu arazilerde dahi en efektif sonuçları yaratan bir yapı kurduk. Ömer Kumova İnşaat olarak öncelik hedefimiz doğru hizmeti, doğru iletişim değerleri ile birlikte sunabilmek. Bu sebeple büyük azim ile çalışıyor; hiçbir projeyi geciktirmeden, ilk gün ne vaatler verdiysek hepsini yerine getirerek tüketiciye sunuyoruz.

Şirketinizin daha önce tamamladığı projeler:

OLİSA SU EVLERİ (1-2-3)
BOUTIQUE BY KUMOVA
BULVAR PLUS
TREND BY KUMOVA
CONCEPT BY KUOVA
KUZEY RESIDENCE
KUMOVA RESIDENCE
ALARA EVLERİ
BERUSSA VİLLALARI
ZEYNEP ANAOKULU
PLAZA KUMOVA
MAN PLAZA

Projeniz hangi bölgede?

Locca Bodrum projesi, tüm zamanların incisi Bodrum’un Turgutreis bölgesinde yer almaktadır.

Projenizi kentteki diğer projelerden farklılaştıran özellikler hangileridir?

Locca, öncelikli olarak denizin yeşile kavuştuğu özel coğrafyasıyla dikkat çeker. Temiz hava ve manzara Locca sakinlerinin yaşamına her daim eşlik edecektir. Aynı zamanda Locca Bodrum, niş bir proje olarak adlandırılabilir. Sadece 22 yapının yer aldığı Locca Bodrum’da, her ayrıntı incelikle detaylandırılmıştır. Locca Bodrum özetle mutlak memnuniyetin, mutluluğun konut sahiplerine yaşatılmasını amaçlayan değerli bir projedir.

Projeniz daha çok hangi kesime yönelik hazırlandı?

Ömer Kumova İnşaat’tan ev sahibi olabilmek için maddi güç asla yeterli değildir. Çünkü biz yarattığımız yaşam alanlarında mutlu bir sosyal hayatı her şeyden önemli görüyoruz. Bu yüzden komşuluk, her şeyden çok daha değerli.  Modern değerler ışığında yaşayan, eğitimli, çevreye ve dünyaya duyarlı bireyler, firmamızın asıl hedef kitlesini oluşturur.

Toplam inşaat alanı, yeşil ve sosyal donatı sahalarına ayrılan bölüm, projedeki blok sayısı?

Locca Bodrum’un tam karşısında Çatal adası inanılmaz bir manzara sunmaktadır. Özellikle gün batımında büyüleyici bir görünüme kavuşur. A tipi villalarımız dubleks 3+1 ikiz villa olup her bir villa 160 m2 kapalı alana sahiptir. B tipi villalarımız ortalama 1.000 m2 arsa üzerinde 3+1 olarak 250 m2’lik geniş bir alana yayılmışlardır. Ayrıca B tipi villalarımız tek kat üzerinde özel yüzme havuzlu olarak planlanmıştır. Tüm Locca Bodrum projesinde villa tiplerine göre açık ve kapalı otopark alanları planlanmıştır.

Dairelerin fiyat aralıkları, projeden ev sahibi olmak isteyenlere yönelik kampanyalar ve ödeme kolaylıkları nelerdir?

Az önceki soruda da belirttiğim gibi Ömer Kumova Projelerinden ev sahibi olabilmek için öncelikli şart; modern, sosyal bir yaşamı, belli kurallar çerçevesinde yaşayabilecek formasyona sahip olmaktır. Herkesin huzurunu ve mutluluğunu gözeterek yaşamak, bizim için her şeyden değerlidir. Bu düşünce çatısı altında birleşeceğimiz her bireye, aileye uygun fırsatları sunmak zaten bizim için büyük bir zevke dönüşüyor.

Projenin son durumu ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

Projemiz daha önceden vaat ettiğimiz gibi 2015 Haziran ayında tamamlandı. Şu an yeni ev sahibi olan bireyler, aynı gün içerisinde Locca Bodrum ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirler.

Projede yer alan evlerin kaçta kaçı satıldı?

Şu an neredeyse evlerin tamamı satılmış durumda. Bahsettiğim gibi 22 konutluk niş bir projeyi hayata geçirdik. Ev sahibi olmak isteyenler elini çabuk tutmalılar.

Projeyi merak edip yakından incelemek ve irtibat kurmak isteyenler için adres ve telefon numarası?

0224 451 39 39

Konut almaya düşünenlere mesajınız nedir?

Son dönemde inşaat sektörü Türkiye’de hiç olmadığı kadar revaçta. Bu bizim adımıza güzel; ama bir yandan da çok riskli bir durum. Çünkü işinizi doğru yapmadığınız, çevreye saygı duymadığınız bir anda hayatın, doğal yaşamın sürdürebilirliğine zarar veriyorsunuz. Biz doğaya savaş açan değil, doğa ile güzelleşen, onla beraber hayat bulan projeler yaratıyoruz. Tüketiciler kendileri için ev bakarken bu mottoyu her zaman akıllarında tutsunlar.

Hazırlıklarını yürüttüğünüz diğer projeleriniz nelerdir?

Şu an Moda Bademli adıyla tüm Bursa şehrinin çehresini değiştirecek, şehrin yeni alametifarikası olacak bir çalışma yürütüyoruz. Benzer şekilde Bursa Balat bölgesine değer katacak yepyeni projelerimiz hali hazırda ilerliyorlar (Adress Balat, Balat Premium, Balat Suits).  Sevilla, Olisa Evleri, Next, Larissa diğer paylaşabileceğim yaşam alanlarımız.

Bursa konut piyasasının geleceğine dair düşünceleriniz?

Bursa büyük bir şehir. Türkiye için birçok değeri bir arada bulunduran özel bir kent. Bu özellikleriyle de ülkenin en önemli dinamiklerinden biri. Bu karşılıklı bağlılık ortamında şehirde yaşanan bir gelişme tüm Türkiye’yi, ülkede olan bir gelişme tüm şehri etkilemektedir. Mevcut konjonktürü değerlendirince Bursa’da yapı sektörünün gelişmeye devam edeceğini ön görüyorum. Arazi olarak, yayılım olarak diğer metropollere oranla çok daha şanslıyız. Böyle bir büyümede en büyük ihtiyacımız ise nitelik insan gücü. Çünkü büyük ve değerli projeler; işin ehli, mesleğine hakim, vizyoner ve yaratıcı bireyler ile ortaya çıkar. Bursa özelinde işçi göçü ne kadar yüksek ise bir o kadar da beyaz yaka transferine ihtiyaç duyduğumuzu söyleyebilirim.

Haber ve Duyurular

SOHO Kitchen ve GAGGENAU Bursa'nın En Büyük Mutfak Showroom'unda!

İnşaat sektörünün dinamik, deneyimli ve öncü kuruluşlarından Ömer Kumova İnşaat'ın bünyesinde 2015 yılında kurulan Soho Kitchen Studio ...
  • 08-09-2017

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi. ...
  • 24-08-2018

Moda Bademli

Bursa konut sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıracağına inandığımız yeni projemiz Moda Bademli'nin... ...
  • 21-08-2015