Haber ve Duyurular

  • Ana Sayfa
  • Haber ve Duyurular
  • Locca Bodrum Basın Bülteni
Locca Bodrum Basın Bülteni

LOCCA BODRUM Ömer Kumova İnşaat'tan Bodrum'un İncisi Turgutreis'e Yepyeni Bir Değer!

Bordumlu olmak ayrıcalıktır. Locca Bodrum böyle ayrıcalıklı bir bölgede,  kendini daha da farklı ve özel hissetmek isteyenler için oluşturulmuş bir yaşam alanıdır. Türkiye’nin incisi Bordum’da bir ‘loca’ konforu sunması projeye ismini vermiştir. 

 LOCCA BODRUM İLE FARK YARATIN

Locca, öncelikli olarak denizin yeşile kavuştuğu özel coğrafyasıyla dikkat çeker. Temiz hava ve manzara Locca sakinlerinin yaşamına her daim eşlik edecektir. Aynı zamanda Locca Bodrum, niş bir proje olarak adlandırılabilir. Sadece 22 yapının yer aldığı Locca Bodrum’da, her ayrıntı incelikle detaylandırılmıştır. Locca Bodrum özetle mutlak memnuniyetin, mutluluğun konut sahiplerine yaşatılmasını amaçlayan değerli bir projedir.

BÜYÜLEYİCİ GÜN BATIMI MANZARASI

Locca Bodrum, Turgutreis’in tam karşısında Çatal adası inanılmaz bir manzara sunmaktadır. Özellikle gün batımında büyüleyici bir görünüme kavuşur.  Projede iki tip villa bulunmaktadır. A tipi villalar ortalama 1.000-1200 m2 arsa üzerinde kurulmuş, tek kat ve özel yüzme havuzlu olarak yapılmıştır.  Eşsiz manzarası ve bahçe peyzajı ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir yaşam alanı ortaya çıkmıştır. B tipi villalar ise dubleks ikiz villa olup yeşilliklerin içinde sunduğu deniz manzarasıyla ev sahibine huzur verir. Tüm Locca Bodrum projesinde villa tiplerine göre açık ve kapalı otopark alanları planlanmıştır.

Locca Bodrum, giderek betonlaşan dünyada doğaya her daim temas etmek, hayattan keyif almak, Ömer Kumova İnşaat güvencesi ile geleceğe yol almak isteyenleri için Türkiye’nin incisi Bodrum’da en özel hayatı vaat ediyor.

ÖMER KUMOVA
İNŞAAT GÜVENCESİ

Ömer Kumova projelerini farklı kılan özellikler, tasarımları ile şehirlere kattıkları değerde gizlidir. Her biri bulundukları kent için farklı bir alametifarikadır. Deniz esintisi, temiz hava ve şehrin sosyal imkanları bir araya gelmişken sadece bireyler için bir yaşam alanı yaratmak yerine tüm kente katkı sağlayan turistik ve sosyal değerler sunarlar.

Haber ve Duyurular

SOHO Kitchen ve GAGGENAU Bursa'nın En Büyük Mutfak Showroom'unda!

İnşaat sektörünün dinamik, deneyimli ve öncü kuruluşlarından Ömer Kumova İnşaat'ın bünyesinde 2015 yılında kurulan Soho Kitchen Studio ...
  • 08-09-2017

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi. ...
  • 24-08-2018

Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı

Locca Bodrum Konut Yapı Röportajı ...
  • 02-09-2015