RİOS

RİOS

*Rios by Kumova; Kayapa Bölgesinde, Ömer Kumova İnşaat olarak hayata geçireceğimiz 10.Projemizdir. 78 adet 3+1 konutlardan oluşan Rios by Kumova projemizde 24 saat güvenlik, profesyonel yönetim, kapalı otopark, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, basketbol sahası, yüzme havuzu, jeneratör, kapalı devre kamera sistemi, sosyal alanlar, yürüyüş alanları da planlanmıştır. 

*Kayapa bölgesinin Bursa’ya bakan tarafında yer alan projemiz, Nilüfer Ticaret Merkezine kadar uzanan imara kapalı bölge, hemen sol tarafında Uludağ Üniversitesinin içinde bulunan 3milyon m2’lik ağaçlandırılmış alanıyla, kendi içindeki çamlığıyla, sağ tarafında bulunan dağ manzarası ile Bursa’nın havası en temiz 3 bölgesinden biri konumundadır.  2km yakınında bulunan otoban bağlantı noktası, 3km mesafede bulunan Uludağ Üniversitesi ile, Kayapa-Hasanağa-Akçalar OSB’leri ve yeni yapılmakta olan Teknosab OSB’lerine olan yakınlığıyla lokasyon avantajı çok büyük bir bölgedir. Bu alanlarda faaliyet gösteren fabrikaları, firma sahipleri ve yöneticileri tarafından yoğun talep gören Kayapa projelerimiz, bölgeyi Bursa’nın yatırım değeri en yüksek bölgesi haline getirmiştir.

*RİOS by Kumova Projesi 2025 Haziran ayında teslim edilecek olup, Ömer Kumova İnşaat’ın geçmişten bugüne oluşturduğu güven, müşteri memnuniyeti, yatırım değeri, kalitesi, detaylarının ayrıcalığı ve farklılığı ile hayata geçirilecektir.

*Ömer Kumova İnşaat; Kayapa bölgesinde hayata geçirmiş olduğu 2 farklı proje ile almış olduğu en başarılı peyzaj projesi ödüllendirmesi başarısının devamı için, kendisini sürekli geliştirmeye çalışan bir yaklaşım sergilemeye devam etmektedir.

  • RİOS
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA
  • Haziran 2025
  • 3+1

Daire Tipleri

3+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 161,7 m² içinde kullanışlı planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) ve kombi (Buderus) tarafımızdan monte edilecektir.

Proje Özellikleri