PARK SIESTA

PARK SIESTA

* Ömer Kumova İnşaat'ın, Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence ve 216 konutluk Park Natura projesinden sonra, aynı bölgedeki 3. Projesi olan Park Siesta 2020 yılı sonunda teslim edilmiştir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Siesta toplam 4 blok içinde 48 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 148 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) bulunmaktadır.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve güvenlik bulunacaktır. 

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilmiştir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Siesta ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  • PARK SIESTA
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA
  • 3+1

Daire Tipleri

3+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 148 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) bulunmaktadır. Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilmiştir.

Proje Özellikleri

Konum