PARK RİVA

PARK RİVA

* Ömer Kumova İnşaat'ın, Bursa'nın yeni yatırım cazibesi Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence ve 216 konutluk Park Natura, 48 konutluk Park Siesta ve 22 konutluk Park Mila projelerinden sonra, aynı bölgede beraber planlanmış olan 5. ve 6. projeleri Park Riva ve Park Flora, site sakinlerine keyifli bir yaşam vaadetmektedir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Riva toplam 2 blok içinde 44 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 4 adet olacak şekilde, Brüt 124,7 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve 24 saat güvenlik bulunacaktır. 

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilecektir.


Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Riva ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  • PARK RİVA
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA
  • Hemen Teslim
  • 3+1

Daire Tipleri

3+1

Dairelerimiz her katta 4 adet olacak şekilde, Brüt 124,7 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir. Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilecektir.

Proje Özellikleri

Konum