PARK NATURA

PARK NATURA

Doğasında Hayat Var!

* Ömer Kumova İnşaat'ın, Kayapa Bölgesinde inşaatı devam eden 90 konutluk Batıkent Residence projesinden sonra, aynı bölgedeki 2. Projesi olan Park Natura 2019 Mart ayında teslim edilmiştir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Natura toplam 216 daireden ve 2.200m2 lik Açık Çarşı alanından oluşmaktadır.

* Daire tiplerimiz 2+1 olarak 83 m2 ve 87 m2 şeklinde, 3+1 olarak 132 m2 ve XL 156 m2 şeklindedir. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda, açık yüzme havuzu, fitness center, sauna, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları, kapalı otoparkları ve 24 saat güvenlik bulunacaktır. 

Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Natura ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  • PARK NATURA
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA

Proje Özellikleri

Konum