PARK MAHAL

PARK MAHAL

* Ömer Kumova İnşaat'ın, Bursa'nın yeni yatırım cazibesi Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence, 216 konutluk Park Natura ve 22 konutluk Park Mila, inşaatı ve satışları devam eden 48 konutluk Park Siesta, 48 konutluk Park Sienna, 48 konutluk Park Riva ve Park Flora projelerinden sonra bölgedeki 8.proje olan Park Mahal 2024 Haziran ayında teslim olacaktır.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Mahal toplam 10 blok içinde 116 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 149,3 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) ve kombi (Buderus) tarafımızdan monte edilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz ortak alanımızda kapalı otopark, sosyal tesis, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve 24 saat güvenlik bulunacaktır. 

Site sakinlerine vadettiği mahalle keyfi ve profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Mahal ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  • PARK MAHAL
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA
  • Haziran 2024
  • 3+1

Daire Tipleri

3+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 149,3 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) ve kombi (Buderus) tarafımızdan monte edilecektir.

Proje Özellikleri

Konum