PARK FLORA

PARK FLORA

* Ömer Kumova İnşaat'ın, Bursa'nın yeni yatırım cazibesi Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence ve 216 konutluk Park Natura,  22 konutluk Park Mila, satışları devam eden 48 konutluk Park Siesta projelerinden sonra, aynı bölgede beraber planlanmış olan 5. ve 6. projeleri Park Riva ve Park Flora, site sakinlerine keyifli bir yaşam vaadetmektedir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Flora toplam 2 blok içinde 48 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 4 adet olacak şekilde, Brüt 126,1 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içlerinde portmanto, ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) bulunmaktadır.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, toplantı salonu, yürüyüş alanları, her daireye özel açık veya kapalı otopark alanları ve güvenlik bulunmaktadır.

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilmektedir.


Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Flora ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  • PARK FLORA
  • KAYAPA/NİLÜFER/BURSA
  • Hemen Teslim
  • 3+1

Daire Tipleri

3+1

Dairelerimiz her katta 4 adet olacak şekilde, Brüt 126,1 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır. Daire içlerinde portmanto, ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) bulunmaktadır. Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Proje Özellikleri

Konum