MODA BADEMLİ

MODA BADEMLİ

Moda Bademli’nin ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.

* Yaşam konsepti, eşsiz doğası ve standart üzeri imkanları ile sizlere sadece bir ev olmaktan öte mutlu ve ömürlük bir yaşam merkezi sunuyor. Bursa’nın en donanımlı projesi olan Moda Bademli 70.000 m2’lik arazi üzerinde yalnızca 157 konut bulunduruyor. En iyi peyzaj uygulama ödülüne sahip proje içerisinde 45.000 m2’lik peyzaj alanında yeşilin binbir tonunu bulunduruyor.

* Moda Bademli’de, açık alanlar da yapılar kadar özenle tasarlanmış olup, her adaya ayrı 4 adet açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkları, yeşil alanları, geniş yolları ile benzersiz bir sosyal yaşam sunuyor. Her yaşa ayrı hitap eden bilardo, langırt, masa tenisi, dart ve oyun masaları sitede geçireceğiniz tüm değerli vaktinizi anlamlı kılıyor. 1200 m2’lik kapalı sosyal alan içerisinde ise kapalı yüzme havuzu, sauna, profesyonel fitness center ,masaj salonu ve pilates salonu bulunuyor.

* Aynı zamanda doğal ürünlerle donatılmış Gurme Restaurant&Market de sizlere havuz başında bir akşam yemeği ya da çocuklarınız için sağlıklı bir lezzet durağı oluşturuyor.

* Site genel konseptinde 24 saat güvenlikli tek bir giriş çıkış noktası, site girişinde misafirler için bekleme alanı ve profesyonel site yönetimi bulunmaktadır.

* Her konuta 2 araçlık kapalı otopark yeri bulunmaktadır.

* 157 özel konut içerisinde kendilerine ait özel havuzu bulunan 19 adet villa bulunmaktadır. 3 katlı bloklar içerisinde ise 195 m2 3+1, 250 m2  4+1, 380 m2 4+1 dubleks, 480 m2  5+1 dubleks yer almaktadır.

* Dairelerin iç planı, maksimum alan kullanımı sağlamak üzere işlevsellik ön planda tutulmuştur. Daire içlerinde kiler bulunmaktadır. Ayrıcalıklı yapı malzemeleri kullanılarak özel iç mimarili daireler ortaya çıkarılmıştır.

Seçkin aileler, sıcak komşuluklar sizi bu özel yaşam alanında bekliyor!

  • MODA BADEMLİ
  • BADEMLİ/MUDANYA/BURSA

Proje Özellikleri

Proje Videosu

Konum