DOKU

DOKU

DOKU by Kumova; Doğanköy Bölgesinin en büyük konsept ve en özel projesi olarak Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.
 
Doğanköy, Bursa’nın ulaşım aksı bakımından en stratejik konumda bulunan, “Yeni Balat” olarak lanse edilen çok özel bir yeni yerleşim bölgesidir. Şehir Hastanesine 500m yakınlığı, Balat-Ertuğrulkent-Nosab-Bosb bölgelerine yakın mesafede yer alan konumu, 600 m mesafede otobana bağlanabilme ayrıcalığını dikkate aldığımızda; DOKU-Doğanköy projesi Teknosab’ı da içine alarak Karacabey’den İnegöl’e kadar olan güzergahta işyerleri bulunan tüm Bursalılara, ulaşım ve yaşam kolaylığı sunmaktadır.
 

DOKU by Kumova projemiz 252 adet 4+1, XL3+1 ve 3+1 konut tiplerine ilaveten, konutlarda ikame edecek kişilere yaşam ve hizmete erişim kolaylığı sağlayacak 49 adet ticari üniteden oluşmaktadır.

Doku by Kumova projemizde 24 saat güvenlik, profesyonel yönetim, her daireye 2 kapalı otopark ve otoparklardan bloklara direk çıkış imkanı ile elektrikli araçların bodrum katlarda kendi saatinden elektrik alabilme ayrıcalığı; açık alanda bisiklet park alanları, jeneratör, kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda açık ve kapalı çocuk oyun alanları, futbol sahası, basketbol sahası, farklı tasarıma sahip 2 yüzme havuzu, fitness, masaj odası, pilates/reformer alanı, sosyal alanlar, etkinlik ve konser alanı, yaklaşım 1 km’lik yürüyüş alanı, gençlik parkı, site sakinlerinin sosyalleşmelerine imkan sağlayan şömineli oturma ve oyun salonu, çocuklarlarınızla vakit geçirebileceğiniz (site sakinlerinin erişimine açık) kamera kontrollü oyun salonu, golf arabası ile misafirlerin bloklara erişim imkanı planlanmıştır.

 Doku Projesinin diğer imalat detayları;
*Dış cephelerin tamamında mantolama/boya uygulaması yerine daha uzun ömürlü olan Konstrüktif seramik cephe kaplaması,
*Büyük balkonlarda Gyotin Cam balkon kapama sistemi ile bu alanların yaz kış kullanılabilmesi imkanı. Büyük balkon alanlarına zone ayarlı yerden ısıtma sistemi tesis edilmesi,
*Proje genelindeki Alüminyum kapı ve pencere sistemi
*Banyo ve Mutfak bataryalarında Hansgrohe ile tüm vitrifiyelerde ise Vitra markaları ile çalışılacak olması,
*Daire içinde tüm yaşam alanlarının yerden ısıtmasında; ayrı termostatlar kullanılarak, farklı ısı planlaması yapılabilmesi imkanına erişilmesi. 
*Salon ve Ebeveyn Yatak Odası ve Mutfak alanlarında klima alt yapısı; planlanmıştır.
Diğer taraftan;
*Bina çatılarına ortak alan elektrik sarfiyatını karşılanmasına destek olmak adına, güneş enerji sistemi ekledik. Bu vesileyle ortak alanların elektrik giderine ciddi oranda katkı sağlayıp, aidatlarımızın minimize edilmesi hedeflenmiştir. 
*Yağmur suyu toplama depoları 3 farklı yerde planlanarak, bahçe sulamalarda kullanılan su giderine katkı sağlanması planlanmıştır. 

Konutların tamamında görüntülü görüşme sistemi, daire çıkışında tek noktadan elektrik ve su kesme sistemi, Vaillant Kombi, Siemens set üstü ocak-davlumbaz-ankastre fırın tesis edilecektir.

DOKU by Kumova Projesi 2026 Haziran ayında teslim edilecek olup, Ömer Kumova İnşaat’ın geçmişten bugüne oluşturduğu güven, müşteri memnuniyeti, yatırım değeri, kalitesi ve detaylarının farklılığı ile hayata geçirilecektir.

  • DOKU
  • DOĞANKÖY/NİLÜFER/BURSA
  • 252
  • Haziran 2026
  • 4+1 XL 3+1 3+1

Daire Tipleri

4+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 212,5 m² içinde kullanışlı planlanmış 4+1'lerden oluşmaktadır.

XL 3+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 189,6 m² içinde kullanışlı planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır.

3+1

Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 184,1 m² içinde kullanışlı planlanmış 3+1'lerden oluşmaktadır.

Proje Özellikleri

Konum