ADRESS BALAT

ADRESS BALAT

Adress Balat projemiz Bursa’mızın yükselen değeri BALAT bölgesinde planlanmıştır.


Balat bölgesi ulaşım bakımından şu an ki metro durağına 4 km mesafe, hızlı feribot, hızlı tren, İstanbul-İzmir yeni otobanı gibi ulaşım akslarının tam ortasındadır.
 Adress Balat projesi BALAT ormanına yakınlığından dolayı temiz doğası ile ön plana çıkmaktadır.


 Emine Örnek, TED, Mavi Dünya Koleji gibi özel okullara yakınlığı ile de çocuğunuz okula giderken daha az zaman kaybedecektir..
 Adress Balat’a Özdilek 1 km, Migros 600 m ve Korupark 2 km mesafededir.


Projemiz 12.052 m2 arazi üzerinde %72‘si yeşil alanda bırakılarak 7 blok 84 daireden oluşmaktadır. Konutların tamamı 4+1 ve 232 m2 olarak planlanmıştır.
Dairelerimiz anahtar teslim olarak satılmaktadır.


Daire içlerindeki kapı, mutfak dolabı (İtalyan Nevo Guccini), banyo dolabı, soyunma odası dolapları gibi mobilya aksamları özel üretip olup sizlere renk alternatifleri sunulacaktır.


Ayrıca parkelerde renk seçimi, seramik uygulamalarında model seçimi, salon-mutfak-antrelerde gizli ışıklandırma gibi imalatlarda yapılacaktır. Tüm duvarlarda duvar kağıdı uygulamaaları standart teslim olarak sunulmuştur.


Mutfakta ankastre ürünlerimiz (Franke) fırın, mikro dalga, davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesi teslim edilecektir.


Prizler Bticino, armatürler Grohe'dir, daire girişinde tek tuşla ev içi elektrik kesilmesi ve bütün panjurların otomatik açılması veya zaman ayarlı olarak ayarlanabilirmesi gibi hizmetler sunulmaktadır. 


Yaşam başadı. Bugün alın, yarın taşının!

  • ADRESS BALAT
  • BALAT/NİLÜFER/BURSA

Konum