BİZE ULAŞIN: 02244513939

Neden Biz?

34
34 YILLIK TECRÜBE

Yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile geleceğe miras eserler bırakıyoruz.

2670
AİLE KUMOVA ÇATISI ALTINDA BİR ARAYA GELDİ

 2670 ailemizi ev sahibi yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

41
PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ

34 Yıllık tecrübemizi 41 farklı projeyle taçlandırmış olmanın verdiği azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Neden Ömer Kumova İnşaat ?

Ömer Kumova İnşaat'ın 34 yıllık sektörel tecrübesi ve yalnızca üçüncü jenerasyon yonetiminde tamamlanmış olan 41 farklı projenin getirdiği özgüven; dahil olduğunuz projedeki tüm detayların özenle hayata geçirildiğinin en önemli göstergesidir. Yalnızca inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmanın getirdiği birikimi, uzun yıllardir birbiriyle uyum içinde çalışan ekiplerle sahaya aktaran Ömer Kumova İnşaat: Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerinde de, profesyonel iletişim ve daimi memnuniyet prensipleriyle hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bugüne dek Bursa'da hayata geçirdigi prim değeri yüksek projelerle Carrefour bölgesi, Ertuğrulkent, Balat, Bademli, Beşevler ve Bodrum gibi bölgelerin marka değerini arttırma konusunda en başarılı firma olan Ömer Kumova İnşaat, aynı vizyonla Kayapa bölgesinin de, yeni Ertuğrulkent olma yolundaki en önemli öncüsü konumundadır.

Siz de bu büyük ailenin bir parçası olun; hayata aynı pencereden bakan insanlarla komşuluğun, huzur ve konfor dolu bir hayatın ayrıcalığını yaşayın.